[ nocarret website ]logologo

Vítejte u nocarreta

Ahoj, nocarret Vás vítá na svých stránkách. Najdete zde informace o mém autě, o projektech na kterých zrovna pracuji a také pár aut kamarádů a samozřejmě spoustu fotek coupéček a aut více či méně dobře upravených

Novinky

Jen takovej povzdech :-)
20.11.2010 : No přátelé tak máme zhruba 2 roky novýho FCC za náma, ale že bych z toho měl nějakou extra radost to se říct nedá.
FCC už běží tak šup .-)
7.4.2008 : Tak to trvalo kapku dýl než jsem předpokládal, nicméně ofiko web fiatcoupe.cz už jede takže veškeré diskuse na téma FCC se budou teď asi odehrávat tam, nicméně ze zdejší návštěvní knihy nikoho vyhánět nebudu .-) ....akorát teď než se rozjede ofiko web tak jo .-) Zároveň se za tu dobu co jsem to neaktualizoval semlelo hodně věcí takže teď se pokusím udělat pár aktualizací, fakt toho nebude málo .-))
Po půl roce....
5.11.2006 : Ano jak je vidět, času málo, práce hafo, takže tomu odpovídá taky datum aktualizace, fakt mě to štve, asi bych potřeboval naklonovat aby nás na to všechno bylo víc .-) Takže jednak vítám v klubu von Ravena a taky slibuju veřejně že do konce roku spustím OFICIÁLNÍ FCC.cz .-)
29.5.2006 : Tak jsem tentokrát snad i celkem brzo :-)) přidal další členy, Baryho, Lukeho a Brana. Všem ostatním jsem upravil profily tak jak chtěli.
29.4.2006 : Tak po solidní pauze jsem provedl aktualizaci u některých členů a také jich pár přidal, takže vítejte na palubě pánové .-)